remont dziecięcego pokoju..

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Pokój dziecięcy od początku ;) Oj nie mam na nic czasu, ale mogę się już pochwalić małym sukcesem :) zrobiłam dzieciom pokój – tak JA- niepozorna kobietka z niewyobrażalnym zawzięciem postanowiłam stworzyć im warunki do normalnego zycia, zabawy, nauki..
Początki były trudne, tynk sypał sie ze ścian
pokój dzieci w trakcie
niestety kilka warstw starej farby olejnej odpaść nie chciało… więc użyłam „mocniejszego” sprzętu :)
pokój dzieci w trakcie1
zajęło mi to całe popołudnie, ale farby się pozbyłam :) na to oczywiście unigrunt, tam gdzie były ślady po wilgoci i odparzony tynk -skute, potraktowane preparatem izolującym wilgoć, no i nadszedł czas kładzenia tynków. Aby było tanio kupiliśmy zwykły szary tynk, który kielnią się narzuca i zaciera. Jako amatorka, stwierdziłam, że to przecież nie może być trudne. Urobiłam wiadro zaprawy i do dzieła. Jakież było moje zdziwienie, gdy jednak większość lądowała na podłodze :( w połowie wiadra, żałowałam, że w ogóle przyszło mi do głowy próbować. Zbierałam z podłogi zaprawę(podstawa to czysta podłoga), lepiłam kulki i wygniatałam w ścianę. To była dopiero zabawa :P oczyscie pozacierałam i wygląda chyba nie-najgorzej ;)
pokój dzieci w trakcie2

pokój dzieci w trakcie3
z goldbandem poszło mi już znacznie lepiej :) z tym już miałam do czynienia wcześniej i to widać :D na to oczyście gładź, znowu unigrunt i farba.
Narożniki może nie wyszły mi idealnie, ale w końcu do profesjonalisty dużo mi brakuje. Nadszedł czas podłogi, czyli musiałam oderwać męża od prac w „salonie” i wezwać na posiłki. Położyliśmy płyty OSB, na to wykładzinę PCV.
pokój dzieci w trakcie4
meble, to akurat jego działka, więc z pomocą synka umeblowaliśmy ich pokój. Kilka kolorowych drobiazgów i oto efekt:
pokój dzieci
pokój dzieci1
brakuje jeszcze drzwi i lampy, ale to musi poczekać na przypływ gotówki – bądz pomysł – zrobienia czegoś z niczego ;)
a to już z grzejnikiem i lampą ;)

pokój dzieci1

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *